Македонија на нозе: Исчезна 17-годишно девојче

На 08.06.2023 во 13.00 часот во Полициската станица Карпош, од Јавна установа за згрижување на деца било пријавено дека од установата – Влае 3 се

оддалечила нивната штитеничка И.П.(17), која и претходно се оддалечувала и била враќана назад, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.  

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде