Инцидент на „Преспа форумот“: Видео бим падна врз модераторка (ВИДЕО)

На „Преспа форумот“ во Струга, веднаш по обраќањето на премиерот Димитар Ковачевски, се случи инцидент.

Поради силниот ветер, видео бим падна врз модераторката Валбона Зенели која изреагира испаничено, а присутните на форумот истрчаа да ѝ помогнат.

Зенели не е повредена, но дебатата е привремено прекината.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде