Младо момче со тешки повреди итно пренесено Комплекс клиники „Мајка Тереза“

Младо момче со тешки повреди итно пренесено Комплекс клиники „Мајка Тереза“

Вчера попладне во 15.17 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ со тешка телесна повреда бил донесен 31-годишниот Е.Б. од Скопје, извести МВР.

– Според пријавеното, тој се здобил со повредата додека извршувал работни задачи во фирма на бул.„Борис Трајковски“ во Скопје, додаваат од МВР.

Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде