ЕДЕН АВТОМОБИЛ Е ЦЕЛОСНО УНИШТЕН: Засега нема информации за повредени – утрово тешка сообраќајка во Белград

Утрово се случи сообраќајна несреќа во Белград во која се судрија два автомобили.

Судирот се случил во близина на мостот на почетокот на улицата Пожешка на Баново Брдо.

Автобусите во моментов не можат да поминат, па во овој дел од градот има голема гужва.

Еден од автомобилите е тотално уништен, а полицијата е на терен.

Засега нема информации за повредени лица во оваа несреќа.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде