Фото: Погледнете во чие друштво Заев ужива на море

На социјалните мрежи се споделува фотографија од поранешниот премиер Зоран Заев и поранешниот министер за здравство Венко Филипче како заедно уживаат на море.

На фотографијата Заев и Филипче се во женско друштво.

Локацијата каде одмараат поранешните функционери не е позната.

Исто така и лани на социјалните мрежи се појави фотографија на која поранешниот премиер и министер, одмараа на море, а за локацијата наводно се споменуваше Халкидики.

Не е тајна дека Заев и Филипче приватно се дружат.

Тие изминатите години објавуваа фотографии како заедно со мотори ја шетаат Грција.

Извор: Инфомакс

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде