Ужасна вест ја потресе Македонија: Полицаец си го силувал синот

30 дневен притвор за полициски службеник од Кавадарци кој сексуално го злоупотребувал својот 17 годишен син.

Тој е осомичен за родосквернавење врз сопствениот син.Полицискиот службеник од Демир Капија е на возраст од 50 годиниДенеска основниот суд во Кавадарци ја донесе одлуката за притвор.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде