Апел за помош: Исчезна чичко Миле, семејството моли за помош

Вчера попладне исчезна чичко Миле од Волково.

Неговиот син Љубчо преку Фејсбук испрати апел за помош за пронаоѓање на неговиот татко:

Споделете! Вчера 18.08 околу 16 часот, од Волково исчезнат е мојот татко Миле Дамчевски кој е со блага деменција.

Облечен бил во долни сиви тренерки и темна блуза. Доколку е забележан ве молам пријавете на 192 и 070355105.

Споделете, да помогнеме!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде