Страотна сообраќајна несреќа – ова се првичните информации

Од засега непознати причини автомобил се преврте на автопатот Катланово-Велес.

Поради сообраќајната несреќа сообраќајот е забавен.

Засега нема информации колку патници биле во возилото и дали има повредени.

Фото: МИА

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде