Видео: Гори возило на Брза помош

СЕ ЗАПАЛИ ВОЗИЛО НА БРЗА ПОМОШ ВО КУМАНОВО – огнените јазици го проголтаа додека пристигнаа пожарникарите

Очевидци велат дека нема повредени.

Од кумановската болница се уште не соопштуваат детали за настанот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде