Шокантно видео од маркет: Жена си ги прска интимните делови со парфем среде продавница – муштеријата ја нашол срамната сцена, па снимил се (ВИДЕО)

Во Србија на социјалните мрежи се појави видео кое веднаш стана вистински вирален хит.

Имено, среде продавница, една постара госпоѓа решила да го проба дезодорансот така што прво ја подигнала кошулата, по што решила да го проба и тој.

Засега не е познато кога и каде е снимено видеото, но корисниците на социјалните мрежи биле шокирани од начинот на кој бабата се користела.

Имено, како што може да се види на видеото, таа најпрвин ги испрска рацете без посебно внимание на клиентите и фотоапаратите, а потоа ја подигна маицата, па уште неколку пати врескаше под неа, што изненади многумина.

После се, го вратила дезодорансот на полицата и си заминала како ништо да не се случило.

Во коментарите кои следеа твитерџиите го изразија својот шок, а еден од коментарите со најмногу лајкови беше „Сепак се прска насекаде“, со алузија на познатиот српски мимик во кој еден од натпреварувачите на квиз наведува каде може да се најде дезодоранс. користени.

Видео клипот погледнете го ТУКА.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде