Најубавата полицајка во регионот: Лидија ги залуди мажите со фотографиитe на Инстаграм

Атрактивната полицајка од Србија, Лидија Такач преку ноќ стана ѕвезда на социјалните мрежи кога во медиумите беше наречена најубавата полицајка во Србија, а ние ќе кажеме можеби и во регионот.

Таа има профил на Инстаграм, каде ја следат скоро 165 илјади луѓе. Лидија е доста фотогенична, а сака да се фотографира во полициската униформа, на која е посебно горда.

Лидија во моментов е на одмор и своите фанови секојдневно ги чести со секси фотографии од море.

Сепак ги има и оние кои повеќе сакаат да ја гледаат оваа блондинка во униформа.

Мислењата околу неа се многу поделени, некои се прашуваат како таква девојка може да биде полицајка, други пак велат дека на неа не и местото во полицијата. Мажите пак велат дека нејзините казни со мерак би ги примиле.

Дел од коментарите на нејзиниот Инстаграм профил се: „Уапси ме“, „Кога е ваква нека пишува казни, нека апси, нека тепа“…

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде