Сопругот на исчезнатата Ана објави заедничка фотографија и напиша емотивна порака која ќе ви го скрши срцето: „Ни недостигаш…“

Семејството и полицијата со денови трагаат по Ана Петровиќ (20), мајка на едногодишно девојче, која исчезна во Белград ноќта меѓу четвртокот и петокот.

Нејзиниот сопруг го објави своето исчезнување на својот Фејсбук профил и испрати емотивна порака.

Ни недостигаш…“, напиша кратко сопругот на исчезнатата Ана.

Ана Петровиќ од Зрењанин исчезнала во Белград ноќта меѓу четвртокот и петокот околу два часот по полноќ.

Со денови нема ни трага ни глас од девојката, а како што претходно семејството изјави за медиумите телефонот и бил вклучен само неколку секунди. После тоа повторно бил исклучен.

Како што претходно за медиумите објасни сестрата на нејзиниот вујко, Ана живее во Калуѓерица веќе четири години, нејзиното исчезнување било пријавено во полиција, а никој не знае што носела во моментот на исчезнувањето, но знаат дека зела розов ранец со неа.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде