Жена дала 922.600 денари за операција на нејзиниот син, но била измамена!

Жена дала 922.600 денари за операција на нејзиниот син, но била измамена!

На 24.10.2023 во 20.25 часот во Полициска станица Гази Баба, 49-годишна жена од Скопје пријавила дека била измамена од С.В. од Скопје,

кому му дала 922.600 денари во врска со операција на нејзиниот син во болница во Турција.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде