Утрово тешка сообраќајна несреќа – ова се првичните информации

Сообраќајна незгода се случила утрово на патот Кичево – Гостивар, објави утрово 4news.mk

На патот има и километарска колона, а и обилни врнежи од дожд и ветер.

На терен е полиција и врши увид.

Засега не е познато дали има повредени лица.

Извор: 4news.mk

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде