16.8 C
Skopje
Tuesday, October 4, 2022
дома Забава

Забава

Урнебесно видео: Видете што наш полицаец прави во слободно време

На социјалните мрежи се појави видео кое насмеа многумина. Имено станува збор за полицаец кој стои покрај службеното возило и вежба. Видеото брзо се прошири...

Во подрумот на актерот Тасевски живее КРАВА! Си ја пасат во парк

Стојам пред лифт во зграда, слушам мукање. Муууууу! Викам некој телевизор, гласно пуштен. Пак мууууу! Ама некако... Го гледам комшијава влегува со ѕидарска количка полна сено. Ме виде...

Премногу пиев. Мојата бивша сопруга имаше апсолутно право да ме остави…пејачот си ја разголи душата

Пејачот Предраг Пеѓа Јовановиќ попознат како Пеѓа Близанац ја разголи душата и проговори за своите пороци и разводот од атрактивна бринета. Пеѓа Близанац проговори за...

Македонскиот пејач во Задруга пред емотивен распад. Цело време плачел и молел за помош

Урош Чертиќ седел во собата за пушење кога Адам Лабунски дошол кај нив и го обвинил Чертиќ дека му ги украл патиките: Те молам само...

Најдобрите секс играчки за вас

Живееме во златно време за секс играчките и онлајн купување. Денес имаме се поголем избор во онлајн продавниците како за секс играчка така и...
0ФановиЛајк

Најнови вести