УЖАС: Продавала две малолетнички за сексуални услуги

УЖАС: Продавала две малолетнички за сексуални услуги

На 01.12.2023 околу 06 часот во Скопје приведена е Г.Р. од Скопје поради основи на сомнение дека на територија на Скопје овозможувала на

возрасни лица да имаат сексуални односи со две малолетнички од Скопје, при што истите и ги снимале, соопшти полицијата.

Известен е јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде