ФОТО: Скопјанец со „Опел Корса“ се качи на жардињера

Сообраќајна незгода попладнево се случи на булеварот „Партизански одреди“. Возач на автомобил „Опел Корса“ со скопски регистерски таблици се качи на жардињера.

Имено незгодата поминала само со материјална штета и без повредени лица во непосредна близина на Факултетот на туризам.

Причините се се уште не се познати, а полицијата во моментов го обезбедува местото на несреќата.

Извор: Курир.мк

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде