Хаос во обложувалница во Драчево: Двајца се степале, на крајот наcтрадала вработената

Синоќа во 20,50 часот во СВР Скопје, вработена во спортска обложувалница во населба Драчево, Скопје пријавила дека по претходна расправија помеѓу две лица, едниот од нив го скршил стаклениот шалтер во обложувалницата.

При тоа на вработенат тој и нанел повреди, по што двајцата го напуштиле местото на настанот.

Слична содржина

Шок за скопјанка: Го пронашла сопругот починат – објавени и детали за случајот!

Денеска во 04:19 часот од Итна медицинска помош во Полициска станица Бит Пазар било пријавено дека од страна на К.С. во стан на улица „Џон Кенеди“ бил пронајден починат нејзиниот сопруг Р.С.(70).

Смртта е констатирана од лекар од итна медицинска помош, без траги на наcилcтво.

По наредба на Јавен Обвинител телото ќе биде дадено на обдукција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде