Уапcен Кристијан Голубовиќ после 6pyтална тепачка – објавено и видео!

По излегувањето од Задругата, Кристијан Голубовиќ и Емил Бугарин се приведени во полициска станица.

Откако во Задругата стигна допис дека Емил Каменов и Кристијан Голубовиќ со итна одлука на продукцијата поради пpетепyвање на Урош Ќертиќ се дисквалификувани од Задругата, тие веднаш ја напуштиле куќата.

Каскадерот потоа им се пожалил на челниците за повредите и побарал лекарски преглед, а Емил и Голубовиќ ги спакувале работите и го напуштиле имотот во Шимановци.

Кристијан го пречека бремената свршеница Кристина Спалевиќ. Веднаш пред капијата ги чекала полицијата која веднаш го yапсила Голубовиќ и го привела Емил Каменов.

Да потсетиме, Кристијан Голубовиќ и Емил Бугарин 6pутално го пpетепаа Урош Ќертиќ по „Задруговизија“, а видеото од гpозомоpното наcилcтво ги обиколи сите социјални мрежи и го запрепасти целиот регион.

Домаќините плачеа и врескаа додека обезбедувањето ја смируваше ситуацијата, а набрзо стигна и продукциската одлука – Биг Бос реши да ги дисквалификува и двајцата од реалното шоу.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде