Ужасна вест ја потресе Македонија: 60-годишен манијак допирал три деца, а им нудел и алкохол

Ужасна вест ја потресе Македонија: 60-годишен манијак допирал три деца, а им нудел и алкохол

На 24.05.2023 околу 16.15 часот во Полициска станица Ѓорче Петров е пријавено дека околу 15.00 часот во парк на подрачјето на Ѓорче Петров,

маж на возраст од околу 60 години недолично се однесувал кон три малолетнички од Скопје, ги допирал и им нудел алкохол.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде