Објавено вознемирувачко видео: Едно лице загина во страшната сообраќајна несреќа во близина на Блашковец

Објавено вознемирувачко видео: Едно лице загина во страшната сообраќајна несреќа во близина на Блашковец

РАНО утрово во Блашковец кај Св. Иван Желина имало сообраќајна несреќа во која загина едно лице, пренесува Индекс.хр

Полицијата врши увид на местото на настанот, а сите детали за несреќата ќе бидат познати по нејзиното завршување.

Видеото можете да го погледнете тука

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде