Доцна синоќа тешка сообраќајна несреќа во која учествувале четири возила

Доцна синоќа тешка сообраќајна несреќа во која учествувале четири возила

Доцна синоќа се случи тешка сообраќајна несреќа на крстосницата меѓу улиците Крсте Петков Мисирков и Гоце Делчев кај трговскиот центар Мавровка во Скопје пренесува 24 инфо.

Според очевидци во сообраќајната несреќа учествуваат четри возила на лице место има и возило на брза помош за  повредените патници, но не е познато колку се тешки повредите.

Нема детали за несреќата , а се очекува МВР да излезе со повеќе информации.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде