ФОТО: Сообраќајка помеѓу три возила меѓу кои и полициско „јети“

Сообраќајна несреќа во која учествувало и возило во сопственост на МВР се случила утринава пред натплатната рампа Глумово, дознава Курир.

Сообраќајка пред патарината Глумово, учествувало и возило на МВР.

Според првичните информации од Министерството, пријава за несреќата добиле околу 8:40 часот, а во истата учествувале три возила меѓу кои и полициска „Шкода Јети“.

Фото: Курир

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде