Ужасна вест ја потресе Македонија: Физички го нападнал својот малолетен син и притоа пукал од воздушна пушка

Ужасна вест ја потресе Македонија: Физички го нападнал својот малолетен син и притоа пукал од воздушна пушка

Вчера вечер во 19.15 часот, полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода 39-годишниот С.М. од Куманово затоа што во

семејната куќа во Куманово физички го нападнал својот малолетен син и притоа пукал од воздушна пушка, извести МВР.

С.М. бил задржан во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе следува соодветна пријава, додаваат од Министерството за внатрешни работи.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде