ПОТРЕСНИ СЦЕНИ ОД МЕСТОТО НА НЕСРЕЌАТА: Трактор и камион се судрија на патот Ваљево – Осечина

ПОТРЕСНИ СЦЕНИ ОД МЕСТОТО НА НЕСРЕЌАТА: Трактор и камион се судрија на патот Ваљево – Осечина

На патот Ваљево – Осечина околу 11:30 часот дошло до судир на камион и трактор.

Засега нема информации за повредени лица.

Сообраќајот е прекинат во двата правци.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде