Вонредна вест: Автомобил утрово излета од пат и се преврте – првични информации

Тешка сообраќајна несреќа пред малку се случи на локалниот пат кон скопската населба Гоце Делчев, каде автомобил излетал од патот и се превртел, објави порталот Инфомакс.

Засега се непознати причините за несреќата, а според првичните информации има повредени.

Како што може да забележите од фотографијата на местото на несреќата е присутна екипа на МВР, додаваат од Инфомакс.

Повеќе детали за несреќата се најавени за подоцна.

Фото: Инфомакс

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде