Ужасна вест – стигна потврда од полицијата: Пронајдено безживотното тело на 27-годишен маж

На 10.08.2023 во 18.13 часот во с.Истибања, виничко, кај место викано „Шилковица“, во канал за наводнување од река Брегалница,

било пронајдено безживотното тело на Ј.Ѓ.(27) од виничко, за кого претходната вечер било пријавено дека се оддалечил од домот.

Телото било извлечено од страна на Територијалната противпожарна единица Виница,

а лекар од Итната медицинска помош Виница констатирал смрт без траги на насилство.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде