Ужасна вест ја потресе Македонија: 18-годишна девојка претепана од очувот

Ужасна вест ја потресе Македонија: 18-годишна девојка претепана од очувот

На 19.08.2023 во 04.00 часот во Полициската станица Неготино, 18-годишна девојка од Велес,

со престој во неготинско село, пријавила дека била физички нападната од нејзиниот очув Т.Р.

Се работи на расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде