ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Починат маж пронајден на улица

Вчера, во 11.45 часот, во СВР Тетово пријавено е дека на улицата Илинденска бил пронајден починат 64-годишниот гостиварец А. Љ..

„Лекар од итната медицинска помош констатирал смрт, без видливи траги на насилство“, соопшти СВР Тетово.

Увид извршиле јавен обвинител и екипа од Одделението за внатрешни работи Гостивар.

Се расчистува и документира случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде