ГОЛЕМА ТРАГЕДИЈА: Две лица загинаа во сообраќајна несреќа што се случи утрово околу 1:35 часот во близина на Пожаревац

ГОЛЕМА ТРАГЕДИЈА рано утрово се случи во Србија.

Две лица загинаа во сообраќајна несреќа што се случи утрово околу 1:35 часот во близина на Пожаревац.

Според информациите до несреќата дошло кога се судриле патничко и товарно возило.

Две лица кои биле во автомобилот починале на лице место.

Несреќата се случила во Љубичево, на патот Пожаревац-Смедерево.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде