Полицијата на нозе: Исчезна 27-годишна девојка

Вчера исчезнала 27-годишна девојка од скопско.

– На 30.08.2023 во 15.30 часот во Полициската станица Драчево, И.Д.(78) од с.Студеничани, скопско,

пријавил дека од домот се оддалечила Н.Ф.(27) од с.Студеничани, информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. 

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде