Пукотници во скопско: Aрачиновец со прострелна рана пренесен во болница

Пукотници во скопско: Aрачиновец со прострелна рана пренесен во болница

Арачиновец на возраст од 31-година бил донесен со прострелна рана во копмлексот клиники „Мајка Тереза“.

Според првичните информации кои ги има полицијата, бил повреден на семејна веселба во скопско.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот информира МВР.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде