Доцна вечерва сообраќајка кај зградите Џевахир

Доцна вечерва сообраќајка кај зградите Џевахир

Сообраќајна несреќа на крстосницата на булеварите Србија и Трета Македонска Бригада.

Во несреќата значително се оштетени двата автомобила.

Засега нема информации за евентуелни повредени лица.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде