Загина косовски бизнисмен и неговата сопруга во планинска викендичка

„Околу 11:30 часот во полициската станица во Јуник било известено дека на ридовите на Јуник загинале маж и жена.

На местото на настанот излегле командирот и полицајците на станицата во Јуник.

Докторот на Центарот за семејна медицина потврдил смрт“, рече Гаши.

Жртвата бил сопственик на фабриката за вода „Јуника“.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде