Исчезна 22-годишна девојка, полицијата трага

На 25.12.2023 во 13.30 часот во Полициската станица Гази Баба, И.С.(63) од Скопје пријавил дека

неговата ќерка А.С.(22) се оддалечила од домот.

Полицијата информира дека девојката и претходно повеќе пати се оддалечувала од домот и била враќана назад.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде