Трагична вест ја потресе Македонија: Во деловен објект пронајдена почината млада жена

На 03.01.2024 во 00.47 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека

во деловен објект во Струмица била пронајдена почината 43 годишна жена од Струмица.

Увид на местото извршиле Јавен онвинител од Основното јавно обвинителство Струмица и екипа на СВР Струмица.

По Наредба на Јавен обвинител телото на починатата било дадено на обдукција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде