Познат идентитетот на починатиот млад скопјанец кој беше пронајден во својот дом

МВР извести дека починат маж на возраст од 43 години бил пронајден во неговиот дом во Шутка.

Според МВР на 07.01 во 21 часот и 40 минути во полицијата било пријавено дека

во Шуто Оризари бил најден починат маж со иницијали З.М. од Скопје.

Лекар констатирал смрт, а телото било предадено на обдукција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде