Трагедија: Пронајден починат 49-годишен скопјанец

На 09.01.2024 во 23.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во напуштена куќа на подрачјето на општина Аеродром бил пронајден починат Т.Ш.(49) од с.Кучевиште-скопско.

Од страна на лекар од Итната медицинска помош констатирана била смрт.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје,

а по насоки на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде