Македонија на нозе: Исчезна 17-годишно девојче

Македонија на нозе: Исчезна 17-годишно девојче

На 11.01.2024 година во Полициската станица Струмица З.А. (40) од Струмица пријавил дека

од нивниот дом се оддалечила неговата малолетна ќерка T.A. (17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде