ВИДЕО ДОЦНА СИНОЌА ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА – АВТОБУС ИЗЛЕТА ОД ПАТОТ КАЈ ОБРЕНОВАЦ

Автобус на „Ласта“ доцна синоќа излетал од патот кај Обреновац.

Според страницата на Инстаграм „192_rs“, несреќата се случила во градот Стублина.

Нема тешко повредени лица – стои под видеото.

Засега нема официјални информации од надлежните дали во несреќата има повредени.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде