Трагична вест: 28-годишно момче загина од струен удар

МВР информираше дека 28 годишно момче загинало од струен удар.

На 12.01.2024 во 15,00 часот во СВР Скопје, било пријавено дека во објект во с. Маркова Сушица,

скопско бил пронајден починат М.Д.(28) од с.Елово, скопско.

По извршена обдукција, констатирано е дека лицето починало од струен удар.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде