ХОРОР: 34-годишник ја претепал својата мајка

ХОРОР: 34-годишник ја претепал својата мајка

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Б.К.(34) од Тетово поради постоење основи на

сомнение за сторени кривични дела „загрозување на сигурноста“ и „телесна повреда“, двете во врска со семејно насилство.

На 08.11.2023, пријавениот физички ја нападнал неговата мајка, а упатил и закани кон неа и неговата сестра.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде