Славчо Попоски: “Тастатурските јунаци” многу избрзаа и навистина ги жалам зошто тоа го прават од што немаат што да прават и од љубомора

Утрово Славчо Попоски со порака до т.н “Тастатурските јунаци”, кои често ги критикуваат неговите анализи.

„Многу галама кренаа “Тастатурските јунаци” околу моите најави за снежни врнежи во втората половина од овој месец,

ама многу избрзаа и навистина ги жалам зошто тоа го прават од што немаат што да прават и од лубомора….

еве ги најавените снежни врнежи во поголем дел од Македонија за време на викендот кој што доаѓа 20-21 јануари!

Снежна бајка очекуваме во најголем дел од Македонија!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде