Арсовска објави драматично видео: Дали знаеш дека правиш кривично дели? Од ова нема да избегаш!

Фатени на дело во извршување на екоцид во Ѓорче Петров.

Најчест клиент на оваа дива депонија е токму општина,

а сопственик на парцелата е лице вработено во општинската администрација во секторот за финансии на општина Ѓорче Петров.

За ова нема попуштање. Правда мора да има!

Фејсбук статус на градоначалничката и претседател на Нова Алтернатива, Данела Арсовска.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде