ФОТО Денеска нема бурек, продавачката ќе се фрла по крстот

На излогот на една позната пекарница во населбата Ѓорче Петров вчера беше истакнато известување дека дуќанот денеска нема

да работи поради тоа што продавачката ќе скока по крстот за Водици.

Ваквата симпатична порака предизвика низа позитивни реакции на социјалните мрежи, па голем број од корисниците ѝ посакуваат среќа на продавачката.

Во продолжение, погледнете ја фотографијата:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде