ЌЕ ВИ ЛЕГНАТ ПАРИ НА СМЕТКИТЕ: Еве кој ќе се израдува до 9 март!

Новата месечина во Риби се ближи, а ние играме уште еден ѕвезден рулет, па одредени хороскопски знаци ќе имаат поголема финансиска среќа од другите.

Сезона е на Риби, а Сонцето, Меркур, Сатурн и Нептун се во овој знак, па затоа е многу важно да се справиме со вистинските информации. Во овој момент лесно е да донесете погрешна одлука поради Меркур во Риби.

Ако се прашувате кој ќе има пари до 9 март, меѓу нив се и знаците како што се: Водолија, Лав, Бик и Рак.

ВОДОЛИЈА

Планетите во Риби укажуваат на тоа дека се борите за поголема заработка, па ќе имате нови разговори за висината на вашата плата. Можно е да заработите помалку, но не толку колку што очекувате.

ЛАВ

Планетите во осмата куќа ви носат спонзорства, но и можност да наследите некои поголеми пари. Во секој случај нема да ви недостигаат пари до 9 март.

БИК

Меркур во Риби ви носи пари преку пријателите. Можете да заработите на основа на партнерска работа во наредниот период. Сепак, тоа нема да биде повеќе, туку помалку пари.

РАК

Финансиски ви оди многу добро и немате потреба да се грижите за парите, бидејќи тие доаѓаат од сите страни. Ве очекува заработка во странство, но и образование. Така, имате шанса да заработите пари врз основа на вашето деловно знаење.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Вага.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде