УЖАС: Претепан познат музичар во кафеана, сопственикот му го искршил и иструментот

На 03.03.2024 во 00.30 часот во СВР Скопје, К.Т.(29) од Скопје пријавил дека во угостителски објект во с.Марино, скопско,

по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од сопственикот на објектот.

Според пријавеното, сопственикот му го оштетил и музичкиот инструмент.

Полицијата соопшти дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде