Последна вест: Заврши потрагата по 12 годишното дете кое синоќа исчезна во Македонија – според последните информации тоа е пронајдено!

Пронајдено е детето, се вели во коментар ма Фејсбук страната Православно секојдневие, каде синоќа беше објавено дека 12 годишно дете иачезнало околу 18:30 часот.

Во објавата стои сека од 18.30 часот на 8 март петок е исчезнат и се бара 12 годишниот Ангел Сибиновски од Милетино.

– Облечен е со црни тренерки, плав дуксер, црна јакна и бели патики.

Доколку некој го забележи да се јави на 070220609 или во полиција 192 или 112. Споделувајте да се најде детето. Известена и полиција, беше објавено.

Извор: newz24live.com

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде