Ужасна вест: Избоден 37-годишен маж

На 12.03.2024 во 17,20 часот во Полициската станица Бит Пазар било пријавено дека на подрачје на Бит Пазар во Скопје две лица со остар предмет нападнале друго машко лице и му нанеле убодни рани.

Повредниот бил пренесен во Градската општа болница „Св.Наум Охридски“,

а по преземени мерки било утврдено дека се работи за лицето Ф.К.(37) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде