ВОНРЕДНО: Се трага по 17-годишно момче, заминало во училиште и не се вратило дома!

ВОНРЕДНО: Се трага по 17-годишно момче од Тетово, заминало во училиште и не се вратило дома!

На 16.03.2024 во 00.10 часот во СВР Тетово, В.С.(68) од Тетово пријавил дека на 15.03.2024 неговиот внук Ф.Б.(17),

лице со здравствени проблеми, заминал на училиште и не се вратил дома.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде